Hokej

Poslední jízda. Kamarádi z Vancouveru si zřejmě naposledy zahráli bok po boku

Elias Pettersson a Bo Horvat, dva velcí kamarádi z Vancouveru si zřejmě zahráli bok po boku naposledy. Bývalý kapitán Canucks Horvat byl totiž vyměněn do Islanders. Při All-Star Game si tak užili poslední zápas jako spoluhráči v rámci Pacifické divize. A rozloučili se ve velkém stylu.

Oba borci hráli společně v jedné lajně, kterou doplnil Kevin Fiala. Pettersson s Horvatem zajistili pro svůj tým tři góly, z čehož ale jeden nebyl po trenérské výzvě uznán. Stalo se tak necelých pět minut před koncem první části, kdy Horvat předložil kotouč Petterssonovi, a ten bekhendem překonal Connora Hellebuycka.

Krásný gól, který bývalým spoluhráčům vykouzlil úsměv na tváři. Vždyť už před samotným zápasem Horvat prohlásil: "Zkusíme se spojit a dát alespoň jeden gól." Bohužel tato branka nebyla uznána kvůli trenérské výzvě, kterou si vzal trenér Centrální divize Peter DeBoer.

Související obsah

​Následně se oba borci postarali ještě o dva góly. Ale bylo to zřejmě naposledy, což si oba kamarádi řekli už před zápasem. "Jsem rád, že se nám podařilo navázat na naší spolupráci a jsem rád, že jsme dali gól. Bude mi ale moc chybět. Byla to asi naše poslední jízda," rozpovídal se po duelu Pettersson. "Bude mi neuvěřitelně chybět," dodal Horvat. Pacifická divize nakonec podlehla Centrální 4:6.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události