Další sporty

Hvězdný Curry je mimo hru. Kvůli zranění vynechá nejspíše i Utkání hvězd

V minulém roce dal na Utkání hvězd 50 bodů a stal se nejužitečnějším hráčem (MVP) celé akce. Letos by nejlepší trojkař historie NBA mohl na prestižní akci chybět, Stephen Curry se totiž zranil v utkání s Dallasem a obhájcům titulu v následujících zápasech nepomůže.

Jedna z největších ikon světového basketbalu se zranila během utkání s Dallasem. Stephen Curry zrovna bránil nájezd McKinleyho Wrighta, ale po vzájemném kontaktu hvězda Golden State skončila až ve třetí řadě mezi diváky. Curry následně začal kulhat. 

Warriors oznámili, že magnetická rezonance potvrdila, že Stephen Curry utrpěl částečné přetržení horních holenních a mezikostních vazů. Bylo navíc uvedeno, že nenastoupí do dalšího utkání, novinář Shams Charania z The Athletic ale uvádí, že by měl Curry chybět hned několik týdnů. 

Související obsah

Vynechat by měl tedy také Utkání hvězd, které se letos koná 19. února v Salt Lake City. Curry se v minulém roce stal nejlepším střelcem v počtu trojek v celé historii, následně dovedl svůj celek k sedmému titulu v NBA. 

Letos se Currymu daří zaznamenávat průměrně 29,4 bodu na zápas, což ho řadí na celkem deváté místo v lize. Z týmového hlediska je to o něco horší, Golden State jsou na devátém místě Západu a zuby nehty se drží na pozicích zaručujících play-off. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události