Tenis

Macháč překvapil čokoládou na tiskovce. Reagoval i slavný Kyrgios

Macháč překvapil čokoládou na tiskovce. Reagoval i slavný Kyrgios
Český tenista Tomáš Macháč | Zdroj: Profimedia.cz

Český daviscupový tým o víkend sehrál tuhou bitvu s Portugalci a jednou z hlavních postav byl i Tomáš Macháč, který po takřka tříhodinovém zápase porazil Joãa Sousu a získal důležitý bod. Češi nakonec triumfovali 3:1, větší poprask než jejich vítězství ale způsobila tisková konference po Macháčově duelu, na níž tenista snědl celou čokoládu. Na jeho počínání reagoval i hvězdný Nick Kyrgios.

"Ztratil jsem hodně cukru. Jsem hladový," řekl Tomáš Macháč na tiskové konferenci po výhře nad Sousou, když si k údivu novinářů rozbalil tabulku čokolády. Na kurtu strávil v duelu proti Portugalci skoro tři hodiny, a jak sám přiznal, hodně ho to vyčerpalo. 

O celé věci informoval proslulý tenisový novinář José Morgado, a způsobil tím slušný poprask. Na sladkost, kterou po náročném mači Macháč debužíroval, totiž zareagoval i proslulý bouřlivák Nick Kyrgios. 

Související obsah

​"Vzpomínám si, jak jsem si dal sushi po čtyřhodinovém zápase ve Wimbledonu. Bylo to pokládáno za neuctivé," napsal na svém twitteru a přidal vysmátého smajlíka. Loni si v Londýně přinesl krabičku sushi rovněž na tiskovou konferenci a žurnalistům, kteří se nad tím podivovali, vynadal, že se po tak dlouhém utkání musel najíst.

Tenisté před Davis Cupem čelili špatnému počasí, nakonec se radovali z vítězství:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události