MMA

Soupeřka je opačný gard. Bude to zajímavé, říká Částková před KSW

Prvním hostem pořadu K.O. magazín v roce 2023 byla zkušená česká zápasnice Petra Částková, která se na konci února představí na historicky prvním eventu polské organizace KSW v Česku. Nejen o této události mluvila v rozhovoru s Matoušem Rajmontem.

Již za 19 dní se česká zápasnice Petra Částková představí na historicky prvním galavečeru organizace KSW v České republice. Její soupeřkou bude Polka Natalie Baczynská–Krawiecová. "Ona je opačný gard, takže něco jiného, než jsem já. To bude zajímavé," řekla Částková o soupeřce.

Promluvila také o své smlouvě v polské organizaci, kde má za sebou jedno utkání, které ztratila po lehce kontroverzním rozhodnutí sudích. "V KSW mám smlouvu na určitý počet měsíců. Na UFC bylo už pozdě," dodala zkušená zápasnice. 

"Doufám, že mě lidé přijdou podpořit, ale ne jen mě, ale i české kluky," dodala Částková. Ta popsala i své následující plány, například přiznala, že by se mohla stát rozhodčí. "Nedávno jsem si udělala licenci rozhodčí MMA. Lákalo by mě to, hodně mě to baví," řekla v rozhovoru na portálu TN Live. 

Související obsah

​Petra Částková si ale po kariéře může vybírat z mnohem více povolání. Celá její rodina se totiž věnovala letectví. "Narodila jsem se do letecké rodiny, táta létal jako vojenský pilot. V podstatě jsem v letadle vyrostla," řekla Petra Částková, která má také pilotní zkoušky. 

Jinak se ale sympatická Češka věnuje několika sportům. "Ráda jezdím na wakeboardu, na lyžích i na snowboardu. Na wakeboardu jsem si přetrhala vazy, André Reinders nebyl úplně spokojený," usmála se v rozhovoru s Matoušem Rajmontem. 

Související obsah

A řeč přišla také na další témata, která hýbou současnou scénou smíšených bojových umění. Tím nejnovějším je fackovaná. "Jako jednorázovka si to najde fanoušky. Pro mě je to ale nepřirozené. Rána musí být strašná a hrozné je, že na ni čekáš. Pro mozek to nebude nic zdravého. Není to projekt, který by se mohl chytit dlouhodobě," myslí si jediná Češka, která bude reprezentovat naši zemi na KSW v Liberci.

A co Clash of the Stars? "Koukala bych na to ze stránky zábavního průmyslu, nesrovnávala bych ty 'zápasníky'," řekla závěrem. Na KSW 79 se představí již 25. února. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události