Hokej

Miluju tě, kámo! Adam Sandler ocenil Pastrňákův výkon při All-star

Miluju tě, kámo! Adam Sandler ocenil Pastrňákův výkon při All-star
Hokejista David Pastrňák při All-Star Weekend | Zdroj: Profimedia.cz

Víkendové Utkání hvězd je již minulostí. Během dovednostních soutěží zaujali někteří hokejisté svým uměním. Connor McDavid neuvěřitelnou přesností při střelách na terče, Elias Petterson tvrdou ranou a takový David Pastrňák bavil publikum při breakaway challenge, kde napodobil slavného herce Adama Sandlera. Ten na jeho výkon zareagoval pozitivně.

Film Rivalové z roku 1996 vypráví příběh o Happy Gilmorovi, dospívajícím mladíkovi, který sní o kariéře slavného hokejisty. Ovšem postupně zjistí, že jeho divoký styl střelby na bránu je v hokeji nepoužitelný, v golfu by však zaujmout mohl.

A právě tento příběh si vybral David Pastrňák jako inspiraci při soutěži breakaway challenge, kde se hokejisté snaží zaujmout svým samostatným nájezdem porotu.

Tady neexistují žádná pravidla, je to hlavně o show. A Pasta skutečně velké množství diváků u televizních obrazovek pobavil. Při challenge ho doprovázel gólman Linus Ullmark jako caddy, tedy nosič holí.

​Netrvalo to dlouho a na výkon Davida Pastrňáka zareagoval i sám herec Adam Sandler. "Miluju tě, kámo! Tohle mi vykouzlilo úsměv na tváři," smekl pomyslný klobouk držitel Zlatého glóbu z roku 2003.

​Rodák z Havířova si za představení od poroty vysloužil třicet osm bodů ze čtyřiceti a skončil na druhém místě. Možná by i vyhrál, nebýt představení Ovečkina, který zahrál na city a na představení vzal svého syna Sergeje.

Související obsah

Za to se mimochodem od části veřejnosti dostala NHL na pranýř. Ovečkin jako nejbližší přítel Putina totiž vypadal jako milující a nevinný otec. Přitom podporuje člověka, kvůli kterému zemřely desítky tisíc nevinných lidí. To už je ale jiný příběh.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události