Tenis

Bublik na turnaji v Montpellieru vybublal. Ve vzteku rozmlátil tři rakety

Na tenisovém turnaji ATP ve francouzském městě Montpellier se utkal loňský vítěz Alexandr Bublik s Francouzem Barrerem. Favoritovi se nedařilo a prohrával, a tak se naštval a rozmlátil hned tři své rakety. To mu však nepomohlo a s turnajem se rozloučil už v prvním kole.

Alexandr Bublik v loňském roce vyhrál turnaj ATP v Montpellieru a letos chtěl určitě svůj výsledek vyrovnat, když vstupoval do turnaje jako 6. nasazený. Stopku mu však hned v prvním zápase vystavil Grégoire Barrere, který je na 75. místě žebříčku.

Zápas to byl velmi vyrovnaný a napínavý. První set ovládl Francouz. Druhý set rozhodoval až tiebreak, ve kterém musel Bublik odvracet dva mečboly, ale nakonec zvítězil ve zkrácené hře 14:12 a získal druhou sadu poměrem 7:6. 

Rozhodující třetí set také dospěl do zkrácené hry. A v té se kazašskému tenistovi vůbec nedařilo. Po několika svých chybách prohrával už 0:6 a to ho velmi rozzuřilo a začal svou raketou mlátit o zem. "Dobrá zpráva je, že má ještě dost dalších raket," říká komentátorka ve videu z turnaje. 

Související obsah

​Dobrá zpráva to však nebyla pro samotné rakety, protože Bublikovi zničit jednu nestačilo, a aby ulevil svým emocím, rozmlátil ještě další dvě. 

Toto vystoupení mu trochu pomohlo, když další tři míčky vyhrál. Na obrat to už nestačilo a čtvrtý mečbol už kazašský tenista neodvrátil. Bublik tak prohrál s Barrerem 1:2 na sety a končí na turnaji už v prvním kole. Titul tak letos v Montpellieru neobhájí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události