Fotbal

Neymara ze hřiště odnesli na nosítkách. Čekáme na výsledky testů, řekl trenér

Hráči PSG sice dokázali utkání s Lille po ztrátě dvoubrankového vedení zachránit a vyhráli 4:3, Neymar ale zápas nedohrál. Ve druhém poločase byl faulován a poranil si kotník. Ze hřiště ho odnesli na nosítkách. Pokud bude zranění vážné, mohl by zmeškat důležité utkání Ligy mistrů proti Bayernu Mnichov

Neymara poslal krátce po začátku druhé půle k zemi záložník Andre. Brazilce zezadu kopl do nohy a ten při dopadu špatně došlápl. V slzách ho odnesli na nosítkách, a ačkoli se snažil u postranní čáry ještě bolest rozchodit, do hry se už nevrátil.  

"Vyvrtnul si kotník. Nevypadá to vážně, ale ještě počkáme na výsledky testů," podal první zprávy o Neymarově stavu trenér Christophe Galtier. Jde o stejný kotník, který ho vyřadil na konci roku 2022.

Související obsah

Neymarův odchod ze hřiště se rychle stal tématem na sociálních sítích. Blíží se totiž 11. březen. Tedy den, kdy má narozeniny jeho sestra Rafaella Santosová. Neymar byl na přelomu února a března mimo hru tolikrát, že už s jeho nepřítomností fanoušci zkrátka počítají. Vždy se příhodně z klubových povinností omluvil kvůli zranění nebo nemohl hrát kvůli kartám. Mezi roky 2015 - 2019 narozeniny sestry nezmeškal ani jednou.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události