Hokej

DeAngelo píchl soupeře do slabin. Zákeřný faul vyústil v bitku 5 na 1

V zápase hokejové NHL mezi Philadelphií a Tampou Bay se ve špatném světle předvedl obránce Flyers Tony DeAngelo. Svého soupeře píchnul hokejkou do rozkroku. Od rozhodčího dostal trest do konce utkání a od protihráčů schytal pěknou nakládačku.

Odehrávaly se poslední minuty zápasu mezi Tampou a Philadelphií, když byla u brány Tampy drobná strkanice. V tom přijel obránce Flyers Tony DeAngelo a svou hokejkou píchl útočníka Lightning Perryho do slabin. 

Ihned potom se na DeAngela vrhli hráči Tampy a hned pět jich skolilo obránce Flyers na led. Vysvobodit hráče Philadelphie musel rozhodčí, který ho dovezl až na střídačku. 

DeAngelo pak mohl rovnou pokračovat do útrob stadionu, protože dostal trest na 5 minut plus do konce utkání. Podle Sportsnet DeAngelo v pozápasovém rozhovoru řekl, že se mu Perry před incidentem snažil vyrazit hůl z rukou a celý zápas měl proti němu nějaké řeči. "Nesnažil jsem se mu dát ránu, opakovaný záběr vypadá asi trochu hůř, než jaké to bylo," řekl DeAngelo.

Související obsah

​DeAngelo byl již dříve potrestán oddělením pro bezpečnost hráčů, když v roce 2017 obdržel třízápasový distanc za fyzické napadení rozhodčího. V té době působil v Arizoně Coyotes.

Obránce Flyers nemohl být nadšený ani z výsledku zápasu. Jeho Philadelphia nakonec prohrála utkání s Tampou 2:5. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události