Tenis

Fotograf načapal tenistky v choulostivé pozici. Máme přítele, hájí se

Fotograf načapal tenistky v choulostivé pozici. Máme přítele, hájí se
Tenistky Aryna Sabalenková (vlevo) a Paula Badosaová | Zdroj: Profimedia

Tenistky Aryna Sabalenková s Paulou Badosaovou byly zachyceny při intimním momentu oficiálním fotografem WTA při společném tréninku. Obě hráčky na fotografii s úsměvem reagovaly a ujistily, že jsou jen kamarádky a že obě mají přítele.

Dvojice Aryna Sabalenková a Paula Badosaová jsou velmi dobré kamarádky a samy sebe nazývají "Sabadosa". Avšak kvůli náročné šňůře s mnoha turnaji se spolu tolik nepotkají. 

Na turnaji v Indian Wells mají obě hráčky opět možnost se spolu potkat a trénovat. Jejich přípravu na turnaji zachytil jeden z fotografů a jejich velké přátelství je zřejmé z objetí a radosti při tréninku. 

​Na sociálních sítích však velmi upoutala fotka zobrazující jejich intimní objetí, kde si obě hráčky sahají na zadek.

Obě hráčky na příspěvek reagovaly. Sabalenková k fotce napsala: "Jenom pro upřesnění. Obě máme přítele." Badosaová přidala komentář: "Ááá, to je pravá láska."

Související obsah

​Sabalenkové se letos daří a vyhrála první grandslam sezony v Austrálii. Do turnaje v Indian Wells vstupuje jako světová dvojka a jedna z největších favoritek. Badosaová do turnaje vstupuje jako 21. nasazená. Obě hráčky začnou až ve druhém kole. 

V Česku roste další tenisový talent:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události