Fotbal

Živí hadi a krysy v pytlích. Legenda Watfordu vzpomíná na své začátky

Živí hadi a krysy v pytlích. Legenda Watfordu vzpomíná na své začátky
Troy Deeney v dresu Birminghamu | Zdroj: Profimedia.cz

Troy Deeney je jednou z největších legend Watfordu, kde působil 11 let, během kterých se stal absolutně nejlepším střelcem klubové historie. Ještě před příchodem do klubu svého srdce působil ve Walsallu a nyní se rozpovídal o zážitcích, které ve čtvrté lize zažil. Hlavní roli hraje bratranec slavného Stevena Gerrarda.

419 utkání za Watford a celkem 140 branek během jedenácti let. To je úžasná statistika Troye Deeneyho, který patří mezi legendy klubu, ale byl velmi ceněný i zbytkem Premier League. Ve své kariéře si ale zahrál i za Walsall, o němž se nyní čtyřiatřicetiletý fotbalista pořádně rozpovídal. 

Hlavní roli v jeho povídání pro Daily Star hrál bratranec slavného Stevena Gerrarda Anthony. "Je to milý chlapík, ale je to trochu šílenec," říká se smíchem anglický útočník. "Jednou přinesl dva živé hady, hodil je do kabiny a zavřel dveře," vzpomíná Deeney.

"Další den mu někdo vzal auto a odjel s ním 25 kilometrů daleko, takže si myslel, že mu ho někdo ukradl," pokračoval ve vzpomínkách na angažmá ve Walsallu. To ale zdaleka nebylo všechno, co anglickému deníku řekl. 

Související obsah

"Znáte ty krysy, které zmrazí, aby je naservírovali hadům? Michael Ricketts dal každému do batohu na věci jednu, a když končil trénink a šlo se do sprch, každý vytáhl tuhle tlustou a mrtvou krysu," pokračoval v povídání o bývalém anglickém reprezentantovi Deeney. 

"Já žádný batoh na věci neměl, protože jsem v tu dobu byl chudý. Myslel jsem si, že to projde, ale když jsem nasedl do mámina auta, tak jsem jednu našel připoutanou na místě spolujezdce," dodává se smíchem. "Bylo to skvělé, ale málem jsem si nadělal do kalhot, když jsem to viděl," uzavírá úspěšný fotbalista. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události