Motorsport

Nová sezona pořadu Český motorsport startuje o Velikonocích na Nova Sport

Nová sezona pořadu Český motorsport startuje o Velikonocích na Nova Sport
Dominik Stříteský na Valašské rally | Zdroj: Český motorsport

Oblíbený pořad Český motorsport startuje na obrazovkách Nova Sport 1 a Voyo už šestou sezonu. Jako každý rok se v motoristickém měsíčníku můžete těšit celkem na 10 dílů.

Rally, okruhy, Dakar, MotoGP, superbiky nebo vytrvalostní závody. To budou hlavní disciplíny letošní našlapané sezony, ve které vás čeká spousta novinek. Kromě všech soutěží českého mistráku uvidíte přímo z místa i zákulisí vybraných soutěží WRC. Fanoušky okruhů potěší i podniky TCR Eastern Europe.

"V lednu jsme točili přímo na Rallye Monte Carlo a pořad měl skvělé ohlasy. Také proto chystáme další výjezdy, vrcholem pak bude premiéra WRC v Praze. Připravujeme ale i další překvapení. Nejslavnější vytrvalostní závod světa 24 hodin Le Mans totiž letos slaví 100 let. Chceme být přímo u toho, točili jsme už přípravy v Paříži, které uvidíte v prvním dílu," prozradil moderátor a dramaturg pořadu Radek Mazal.

Moderátoři pořadu Český motorsport Nikola Červinková a Radek Mazal | Zdroj: Český motorsport

Pořadem opět provede zkušená moderátorská dvojice Radek Mazal a Nikola Červinková. "Můžete se těšit na oblíbená technická okénka, historická okénka nebo netradiční lifestylové příběhy. Třeba v prvním dílu jsme se zaměřili na Honzu Černého a jeho manželku a moderátorku počasí na Nově Annu Bábovskou, která po telefonu radila Honzovi s výběrem pneumatik na Valašku," usmívá se sympatická moderátorka Nikola Červinková.

Související obsah

​Na první díl Českého motorsportu můžete koukat již na Velikonoční pondělí ve 21:00 na Nova Sport 1 a Voyo

Po svém prvním závodě v letošní sezoně byl Filip Salač hostem pořadu Třetí poločas:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události