Fotbal

Hvězdné pařížské trio se rozpadá. Neymar by mohl odejít do Chelsea

Hvězdné pařížské trio se rozpadá. Neymar by mohl odejít do Chelsea
Radost pařížské trojice Messi, Mbappé a Neymar | Zdroj: Profimedia.cz

Hvězdné útočné trio PSG se pomalu rozpadá. Neymara chce koupit Chelsea a zájem má i další klub z Premier League. Messi je na cestě do Barcelony, kde už přihlásil své děti do školy. O Mbappého je dlouhodobě zájem a spekuluje se, že by v létě mohl odejít do Realu Madrid.

Podle deníku Mirror má PSG v úmyslu dávat více šanci mladým hráčům a chce k sobě přivádět nejlepší francouzské fotbalisty. To by mohlo ulehčit odchod několika oporám současného kádru.

Neymar už má letos kvůli zranění kotníku po sezoně. Do té nové by mohl vyběhnout na trávníky v novém dresu. Velký zájem o něj má Chelsea, ale i další klub z Premier League, informuje Mirror. Už skoro jistý je návrat Messiho do Barcelony. Jeho rodina už podle Marcy přihlásila svoje děti do jedné z barcelonských škol. 

To Kylian Mbappé by mohl v Paříži zůstat jako její největší francouzský klenot. Pro PSG bude ale těžké ho udržet. 24letý útočník by jistě rád získal titul v Lize mistrů, a to se pařížskému celku dlouhodobě nedaří. Naopak Real Madrid je na to expert a o Mbappého má velký zájem. Uvidíme zda ho nakonec v létě dokáže z Francie přetáhnout.

Související obsah

​Neymar do PSG přestoupil za nejvyšší částku v historii. V roce 2017 poslal do Barcelony pařížský klub 222 milionů eur (5,2 miliard korun). Současná odhadovaná cena brazilského fotbalisty je podle serveru transfermarkt.com 70 milionů eur (1,6 miliard korun).

​Londýnský klub se zajímal o brazilského fotbalistu ještě když hájil barvy Santosu. Tehdy v roce 2013 dal Neymar přednost jinému evropskému klubu a přestoupil do Barcelony.

PSG nedávno v lize porazilo Lens i díky gólům Messiho a Mbappého:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události