Hokej

Divočina v ulicích Toronta, fanoušci Maple Leafs slaví postup po 19 letech

Divočina v ulicích Toronta, fanoušci Maple Leafs slaví postup po 19 letech
Fanoušci Toronta Maple Leafs | Zdroj: profimedia.cz

Neuvěřitelné se stalo skutečností. Hokejisté Toronta konečně dokázali to, na co čekali fanoušci Maple Leafs dlouhých 19 let. A to sice přejít přes první kolo play-off NHL. V ulicích kanadské metropole tak ihned došlo k velkým oslavám.

Toronto je nejlidnatějším městem kanady, když zde bydlí téměř 3 miliony obyvatel. Není tak divu, že po postupu hokejistů Maple Leafs do dalšího kola play-off NHL došlo v ulicích k pořádné divočině. 

Fanoušci už fandili vedle hokejové haly Air Canada Centre. Následně, poté co útočník John Tavares gólem rozhodl prodloužení v duelu proti Tampě Bay, se vydali příznivci kanadského celku i do dalších míst. 

Související obsah

V půl páté našeho času pak kanadská společnost pro veřejnou dopravu TTC informovovala o tom, že všechny dostupné dopravní prostředky mají obrovská zpoždění: "Všechny autobusové a tramvajové trasy v centru města zažívají velká zpoždění kvůli dopravním a pěším zácpám, a to kvůli oslavám vítězství Toronta nad Tampou Bay v 1. kole."

Toronto Maple Leafs se naposledy dostalo do druhého kola play-off v roce 2004. 13násobný vítěz Stanley Cupu navíc čeká na další titul už dlouhých 55 let, což je nejdelší doba u všech týmů v NHL. 

Podívejte se na gól Johna Tavarese, který rozhodl o postupu Toronta:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události