Hokej

Florida chce domácí prostředí. Lidem z Kanady odmítla prodávat lístky

Florida chce domácí prostředí. Lidem z Kanady odmítla prodávat lístky
Fanoušci Floridy Panthers | Zdroj: Profimedia.cz

V play-off NHL se pro úspěch udělá všechno. Ať už jde o obcházení platového stropu, ať jde někdy o tvrdé a zákeřné zákroky, ale i zákulisní hry. Jednu nyní rozehrává Florida, která chce mít ve 2. kole play-off proti Torontu vyloženě domácí prostředí. Zakázala tak fanouškům z Kanady nákup vstupenek na možné tři zápasy.

Florida šokovala v prvním kole některé fanoušky tím, že vyřadila nejlepší tým základní části v historii NHL z Bostonu. Bruins v čele s Davidem Pastrňákem v sérii vedli již 3:1, ale nakonec po třech prohrách v řadě končí již po sedmi zápasech. 

Panthers se tak utkají o konferenční finále s Torontem, které postoupilo do druhého kola po dlouhých devatenácti letech. Jejich fanoušci s adresou v Kanadě se ale do prosluněné Floridy jen tak nedostanou.

"Objednávky od obyvatel mimo Spojené státy budou bez předchozího upozornění zrušeny a peníze vráceny," cituje kanadský web Sportsnet firmu, která se o prodej vstupenek stará. Ta navíc dodává, že se bydliště určuje podle fakturačních údajů na platební kartě. 

Související obsah

Stále existuje ale cesta, jak se na zápas dostat, takže o modro-bílé dresy v hledišti nejspíše jen tak nepřijdeme. Pokud by došlo k přeprodeji, tak by se fanoušci z Kanady na zápas dostali. A určitě je dost fanoušků Maple Leafs také ve Spojených státech, na ty se omezení nákupu vstupenek vůbec nevztahuje. 

"Dáváme našim domácím fanouškům první přístup ke vstupenkám na sérii na 24 hodin. Každý si dnes může koupit vstupenky na sekundárním trhu," prozradil pro Sportsnet mluvčí Panterů.

Něčím podobným se prezentuje také například Carolina, kterou ve druhém kole čekají hokejisté New Jersey. Hurricanes mohou doma odehrát až čtyři zápasy, ale vstupenky si mohou zakoupit jen obyvatelé ze Severní Karolíny, Jižní Karolíny a jižní Virginie. 

Podívejte se na sestřih sedmého utkání mezi Bostonem a Floridou, který poslal do dalšího kola Panthers:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události