Hokej

Ikona hokejové Slavie a bývalá modelka čekají třetí miminko. Prozradili i pohlaví

Ikona hokejové Slavie a bývalá modelka čekají třetí miminko. Prozradili i pohlaví
Jaroslav Bednář a Lucie Hadašová | Zdroj: Profimedia.cz

Bývalý úspěšný hokejista Jaroslav Bednář, který momentálně působí jako sportovní manažer v pražské Slavii, se těší na třetího potomka. Společně s dlouholetou partnerkou Lucií Hadašovou oznámili, že čekají miminko. A tentokrát se dočkají změny, po dvou holčičkách by se jim totiž měl narodit chlapeček.

Šestačtyřicetiletý Bednář, který má extraligový titul se Slavií z roku 2008, tvoří s Lucií Hadašovou pár už patnáct let. Za dobu vztahu bývalá modelka porodila dvojnásobnému vítězi švýcarské ligy s Davosem a Bernem dvě holčičky – v roce 2010 Denisu a v roce 2014 Vanessu.

Teď dvojice oznámila, že brzy přijde na svět její třetí potomek. Desetileté výročí svatby, jež proběhla v roce 2013, tak slaví velice pěkným dárkem. Podle Super.cz pár dokonce prozradil pohlaví. Po dvou dcerách se stříbrný medailista z MS v Rize 2006 a účastnice Miss Universe dočkají prvního syna. 

Související obsah

​Těhotenství královny krásy ČR z roku 2007 je přitom pro oba velkým překvapením. Třetího potomka už totiž neplánovali. I tak se na něj už velmi těší. Pro sportovního manažera pražské Slavie už půjde celkově o čtvrté dítě. S bývalou manželkou Martinou má dceru Natálii. 

Bednář a Hadašová jsou manželé už deset let, to fotbalista Petr Švancara se v roce 2020 ženil podruhé:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události