Fotbal

Ujel mu klubový autobus, tak klábosil s fanoušky. Zapomněli na mě, zoufal

Ujel mu klubový autobus, tak klábosil s fanoušky. Zapomněli na mě, zoufal
Ben Hamed Touré (vpravo) v zápase s Lens | Zdroj: Profimedia.cz

Hodně hořký moment zažil devatenáctiletý fotbalový útočník Ben Hamed Touré, který hraje za Ajaccio. Jeho tým sestoupí, ale ještě musel zažít prohru 0:3 na hřišti rozjetého RC Lens. Po zápase se tak chtěl vytratit, ale klub na něj zapomněl a rodák z Pobřeží slonoviny tak zůstal opuštěn. "Zapomněli na mě," vysvětloval fanouškům soupeře.

Za Ajaccio nastoupil teprve potřetí v kariéře a na půdě druhého Lens odehrál největší počet minut v profesionální dospělé kariéře. Gól sice nezaznamenal, ale i tak mohl být rád za šanci v týmu, který již jistě sestoupí do druhé nejvyšší soutěže. 

Nejvyšší porce minut v kariéře mu ale pořádně zhořkla a nejspíše na tento den nikdy nezapomene. Při návratu z kabiny do klubového autobusu totiž zjistil, že jeho spoluhráči a celý klub jsou fuč. "Zapomněli na mě," pronesl údajně smutně Ben Hamed Touré. 

Související obsah

Pak mělo dojít ke konverzaci s fanoušky Lens, kteří si užili další krásný večer a jejichž miláčci si po výhře 3:0 upevnili druhé místo v Ligue 1. Není jisté, jak celá situace dopadla, ale předpokládá se, že se klub pro Tourého vrátil. 

Fotbalisté Lens se dostali na druhé místo díky výhře nad Marseille:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události