Fotbal

Thomas Müller v rozhovoru přiznal, že si Bayern nezasloužil vyhrát Bundesligu

Thomas Müller
Thomas Müller | Zdroj: Profimedia

Bayern po dramatickém závěru fotbalové Bundesligy dokázal získat už jedenáctý titul v řadě na úkor Dortmundu. Útočník bavorského týmu Thomas Müller v rozhovoru po zápase prohlásil, že všem musí být jasné, že si titul nezaslouží.

Poslední kolo fotbalové Bundesligy bylo pěkné drama. Titul nakonec získal pojedenácté v řadě Bayern Mnichov. Titul Bavorům zajistil střídající Musiala gólem v 89. minutě proti Kolínu nad Rýnem, když rozhodl o výhře 2:1. Zároveň jim pomohl také Dortmund, který jen remizoval s Mohučí 2:2.

Bayern získal titul jen díky lepšímu skóre. V rozhovoru po zápase přiznal Thomas Müller, že si titul možná úplně nezasloužili. "Každý, kdo se zajímá o fotbal, musí mít podvědomě pocit, že si to opravdu nezasloužíme," řekl po utkání pro televizi Sky

​"Nejemotivnější byl asi můj první titul, ale myslím, že tenhle byl nejbláznivější," popsal dramatické finále letošní sezóny Müller. 

Související obsah

Kapitána Bayernu se ptali i na odvolání generálního manažera klubu Olivera Kahna. Tato zpráva se objevila těsně po konci utkání. "To přijde teď, minutu po závěrečném hvizdu?" divil se Müller. "Dobrá práce. Až doteď jsem o tom nic nevěděl," dodal.

33letý Müller vyhrál s Bayernem už svůj dvanáctý titul. S bavorským klubem také dokázal dvakrát zvítězit v Lize mistrů. 

Podívejte se na sestřih zápasu Bayernu Mnichov s Kolínem nad Rýnem, po kterém mohli hráči Bayernu slavit titul:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události