Fotbal

Další hvězda do Saúdské Arábie? Benzemu lákají šejci na pořádný balík

Další hvězda do Saúdské Arábie? Benzemu lákají šejci na pořádný balík
Karim Benzema | Zdroj: Profimedia

V Saúdské Arábii by už od příští sezony mohla působit další fotbalová hvězda. Po Cristianu Ronaldovi je na spadnutí i přestup Lionela Messiho a teď se vyrojily spekulace ohledně odchodu Karima Benzema, i jeho totiž lákají arabští šejci.

Informaci potvrdil na twitteru i renomovaný fotbalový novinář Fabrizio Romano. "Karim Benzema obdržel obrovskou nabídku od saúdského klubu. Real Madrid byl Benzemovým táborem informován, že nabídku vážně zvažuje a brzy se rozhodne," píše Romano. 

Italský novinář následně dodal, že by se francouzský útočník měl rozhodnout do konce týdne. Na stole je totiž také nabídka od Realu Madrid, který by chtěl s Benzemou prodloužit smlouvu do června 2024. 

Jenže přemluvit 35letého fotbalistu, aby zůstal, může být složité. Romano ve středu dopoledne upřesnil, že Benzemova nabídka pochází od Al Ittihadu, tedy čerstvého mistra Saúdské Arábie. Italský novinář uvádí, že Benzema dostal nabídku blížící se 100 milionům eur (2,4 miliardy korun) ročně plus bonusy.

Související obsah

Kromě Benzemy se řeší i přestup Lionela Messiho. Ten by měl po sezoně přestoupit do celku Al Hilal, kde na něj údajně čeká pohádkový plat v hodnotě těžko uvěřitelných 600 milionů eur (přes 14 miliard korun).

Benzema si letos finále Ligy mistrů nezahraje. Jeho Real Madrid padl v semifinále s Manchesterem City:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události