Hokej

Pracujeme jeden pro druhého, nikdo si na nic nehraje, říká před finále NHL Gudas

Radko Gudas
Radko Gudas | Zdroj: Nova Sport

V noci na neděli odstartuje finálová série NHL mezi Vegas Golden Knights a Floridou Panthers. V boji o Stanley Cup bude i řízný český obránce Radko Gudas, který hájí barvy druhého jmenovaného celku. Ten se rozpovídal, jak to před nejdůležitějšími boji sezony v týmu Panthers vypadá.

"Nikdo nikdy nepoloží zbraně, všichni pracují. Všichni pracují tak, aby byli soupeřům co nejvíce nepříjemní. Pracujeme jeden pro druhého a nikdo si na nic nehraje," ubezpečuje před finále Gudas.

"Vegas je takový průřez tří týmů, proti kterým jsme zatím hráli. Jsou velcí a silní. Hrají skvěle defenzivně. Bude to velmi náročný soupeř, ale moc se na to těšíme. Máme mužstvo natolik dobré, abychom je potrápili. Doufáme v další pro nás pozitivní výsledek," říká 32letý bek, který hraje o největší úspěch své kariéry.

Související obsah

​Celá Florida nyní žije sportem, protože do finále NBA se prodrali také hráči Miami Heat. "Všichni v okolí to teď sledují. Všude je spousta vlajek Heat i Panthers. Poslední tři roky tady hokej hodně vyrostl a město se dostává do fanouškovského módu. Podporují nás celou sezonu. Doufám, že finále je ještě víc zvedne," přeje si Gudas.

Radko Gudas vybojoval postupový gól Floridy proti Torontu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události