Fotbal

Z Istanbulu nabídneme živé vstupy s Ujfalušim, láká Štěrba na finále LM

Finále fotbalové Ligy mistrů se nezadržitelně blíží. Již tuto sobotu ho budete moci sledovat na Nova Sport 3. V pondělí proto navštívili Snídani fotbalový šéfkomentátor Nova Sport Milan Štěrba a dramaturg studií Martin Kubičík. Ti prozradili, na co se můžete těšit nejen v den zápasu, ale po celý týden.

Fotbalový šéfkomentátor Milan Štěrba a dramaturg fotbalových studií Martin Kubičík v pondělí přijali pozvání do Snídaně, kde pohovořili o tomto fotbalovém svátku. "Máme tam studio s výborným moderátorem Milanem Štěrbou a s výbornými hosty. Těmi budou vítěz Ligy mistrů 2007 Marek Jankulovski a dále naše tradiční tváře Martin Jiránek, který působil na klubové úrovni jak v Anglii, tak v Itálii, a Roman Bednář, který také válel v anglické Premier League," nastínil Kubičík, jak bude v sobotu vypadat předzápasové studio.

Padla také otázka, jak probíhá volba hostů na jednotlivá studia. "Obecně sázíme hodně na sehranost hostů, aby se navzájem znali. Proto jsme vytvořili jakýsi koncept našich expertů a dva tam v sobotu mít budeme. Na druhou stranu, pokud mají ve svém srdci nějaký klub, tak není od věci dát tam fanoušky různých klubů, protože to tam přináší velice zajímavou energii a máme s tím velmi pozitivní zkušenosti. Tedy my, hosté už možná tolik ne," prozradil Štěrba s úsměvem na tváři.

"Obecně platí, že v našem studiu jsou lidé, kteří zbožňují fotbal, mají k němu vztah, a všichni, kdo se objevují na obrazovkách Nova Sport, mají jedno společné – oni chtějí chodit do studií, baví je to. To je naše jediné zadání. To, co se děje ve studiu, vyvěrá z jejich povah, zápalu a nasazení. My jsme takoví jejich servismani, jejich roztleskávačky," doplnil Kubičík.

Nova Sport se na tento fotbalový svátek už nějakou dobu chystá a na místo vyšle i svůj štáb. "Budeme tam mít komentátory Michala Jinocha a Vojtu Tichavu, bude tam reportér Štěpán Sokol, budeme tam mít i našeho exkluzivního hosta, kterým bude Tomáš Ujfaluši," prozradil Štěrba složení týmu, který Nova Sport vyšle na místo konání.

Související obsah

​Ale Liga mistrů nebude mít prostor na obrazovkách Nova Sport jen v sobotu, celý týden si budete moci na Nova Sport 3 připomínat nejlepší utkání milionářské soutěže v letošní sezoně, včetně zápasů Viktorie Plzeň, která v základní skupině hrála i proti finalistovi Interu Milán. A bohatý program bude i v sobotu, jak říká šéfkomentátor Štěrba: "V sobotu to nebude jen ten jeden zápas, ale strávíme celý den s Ligou mistrů. Budeme mít v průběhu celého dne živé vstupy z Istanbulu. Budeme mít další zápasy jako připomínky toho nejzajímavějšího, co se odehrálo v téhle sezoně."

Jaký průběh finále oba experti očekávají, a celý rozhovor najdete ve videu pod titulkem článku. Samotné finále Ligy mistrů můžete sledovat v sobotu od 20:00 na Nova Sport 3.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události