Tenis

Velká láska na Roland Garros? Španělská kráska má randit s řeckým fešákem

Velká láska na Roland Garros? Španělská kráska má randit s řeckým fešákem
Španělská tenistka Paula Badosaová | Zdroj: profimedia.cz

Pařížský tenisový grandslam nepíše jenom sportovní příběhy, teď možná napsal i moc hezkou romantickou kapitolu. Postarala se o ni španělská hráčka Paula Badosaová, která prý údajně tvoří pár s řeckým tenistou Stefanosem Tsitsipasem.

25letá Badosaová sice momentálně figuruje mezi zraněnými, i tak ale zamířila do Paříže. A fanouškům samozřejmě neuniklo ani to, že Španělka nechyběla v hledišti během čtvrtfinálového klání Stefanose Tsitsipase proti Carlosi Alcarazovi. Duel sice vyšel lépe světové jedničce, která zvítězila ve třech setech 6:2, 6:1 a 7:6, nicméně řecký hráč má možná aktuálně jiné starosti. 

Zvěsti o jejich společném románku navíc přiživila hudební internetová platforma Spotify, kde si oba tenisté aktualizovali profil a zveřejnili společné fotografie. 

"Čekám na bonus od Spotify po tomto," smála se Badosaová na twitteru poté, co se na sociálních sítích rozjely velké spekulace ohledně jejich společného vztahu. O jejich údajné lásce pak referují i sportovní weby, jako například web Sportskeeda nebo FOX Sports.

Související obsah

​Tak jako tak, oba hráči se zatím ke společnému románku oficiálně nepřiznali. Okolnosti však poukazují na to, že Badosaová a Tsitsipas mají k sobě minimálně hodně blízko. 

Takhle to vypadá, když tenisové klání přeruší divoká husa:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události