Fotbal

Šmicer, Pirès, Kluivert, Figo nebo Kaká. Turnaj legend sledujte na Nova Sport

Šmicer, Pirès, Kluivert, Figo nebo Kaká. Turnaj legend sledujte na Nova Sport
Luís Figo s trofejí Ligy mistrů | Zdroj: Profimedia

Finále Ligy mistrů se blíží, už v sobotu od 21 hodin to v Istanbulu vypukne. V pátek je ale pro fanoušky připraven pořádně lahodný předkrm. Ve 14 hodin začne Ultimate Champions Tournament, kde se představí fotbalové legendy jako Cafu, Luís Figo, Alessandro Nesta, Hamit Altintop, Kaká, Roberto Carlos, Patrick Kluivert a další. Turnaj bude mít i českou stopu v podobě Vladimíra Šmicera. Všechny čtyři zápasy sledujte na Nova Sport 3 od 13:55. Přenosem vás provedou komentátoři Václav Plášil a Jiří Doležel.

Na turnaji se představí celkem čtyři týmy, jejichž kapitáni jsou Cafu, Luís Figo, Alessandro Nesta a Hamit Altintop. Vladimír Šmicer si zahraje v týmu bývalého brazilského obránce a po boku bude mít takové fotbalové hvězdy, jakými jsou Júlio César, Marco Materazzi, Esteban Cambiasso, Gaizka Mendieta, Robert Pirès, Patrick Vieira a Patrick Kluivert. 

Soupisky jednotlivých týmů:

Tyto čtyři týmy mezi sebou odehrají dva semifinálové zápasy a následovat budou utkání o třetí místo a finále. Každý duel potrvá patnáct minut. V prvním semifinále se proti sobě utkají výběry pod vedení Hamita Altintopa a Luíse Figa. Čas výkopu je naplánován na 14:00 středoevropského času. O dvacet minut později začne druhé semifinále mezi týmy Alessandra Nesty a Cafua. 

Související obsah

​Bez větších prodlev proběhne od 15:40 zápas o třetí místo a finále je naplánováno na 16:00. 

Rozpis zápasů Ultimate Champions Tournament:

14:00 Altintop's All-Stars vs. Figo's Fighters

14:20 Nesta's Knights vs. Cafu's Challengers

14:40 Zápas o třetí místo

15:00 Finále

Finále Ligy mistrů si zahraje Manchester City proti Interu Milán. Anglický tým do něj prošel přes Real Madrid:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události