Fotbal

Stav brankáře PSG se zlepšil, ale opět upadl do kómatu. Stále bojuje o život

Stav brankáře PSG se zlepšil, ale opět upadl do kómatu. Stále bojuje o život
Sergio Rico | Zdroj: Profimedia

Stav španělského brankáře ve službách francouzského PSG Sergia Rica zůstává vážný. Po pádu z koně je už od 28. května v nemocnici na jednotce intenzivní péče. Podle původních zpráv měl být už ve stabilizovaném stavu, ale poté upadl opět do kómatu a lékaři mu nasadili podruhé sedativa.

Sergio Rico na konci května upadl z koně, který ho následně kopl několikrát do hlavy. Kvůli tomu skončil s vážnými zraněními v nemocnici. Podle francouzského serveru Le Parisien se jeho stav zlepšil, ale poté mu doktoři museli dát opět sedativa. "Sergio Rico je znovu pod sedativy a zůstává ve vážném stavu," stoji v pátečním lékařském bulletinu z Univerzitní nemocnice Virgen del Rocío v Seville. 

Během posledního ligového utkání PSG s Clermontem se španělský brankář dočkal velké dávky podpory. Spoluhráči měli na sobě dresy s jeho podobiznou a fanoušci skandovali jeho jméno. Když Kylian Mbappé vstřelil gól, točil nad hlavou dresem 29letého brankáře. 

Související obsah

​Na sociálních sítích se také objevil emotivní vzkaz Ricovy manželky. "Nenechávej mě samotnou, lásko, protože přísahám, že nemůžu, nevím, jak bez tebe žít. Čekáme na tebe, můj živote, tolik tě milujeme." 

PSG v posledním ligovém zápase prohrálo s Clermontem 2:3:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události