Fotbal

Brankář PSG je ve vážném stavu. Po pádu utrpěl zranění hlavy

Brankář PSG je ve vážném stavu. Po pádu utrpěl zranění hlavy
Sergio Rico v dresu PSG | Zdroj: Profimedia.cz

Velmi děsivá a smutná zpráva přišla ze Španělska, kde byl ve vážném stavu hospitalizován brankář Sergio Rico. Brankář PSG, který v minulosti zářil v Seville a zahrál si například i za Fulham, spadl z koně, který ho měl následně navíc kopnout do krku.

Ještě v sobotu večer byl na střídačce svého PSG, které remizovalo ve Štrasburku a zajistilo si mistrovský titul. Poté ale odletěl do Huelvy, kde v neděli ráno došlo k incidentu. Přesněji do města El Rocía, kde bydlí a kde se v těchto dnech koná pouť.

Někdejší brankářská hvězda Sevilly spadla z koně a udeřila se do hlavy. Rica měl poté kůň ještě kopnout do krku. Brankář byl zaintubován a převezen vrtulníkem do nemocnice. O incidentu informuje například web muchodeporte či MarcaŠpanělská média se odkazují na nemocnici Virgen del Rocío v Seville. Jeho stav je údajně vážný. 

Související obsah

V letošním ročníku nenastoupil do jediného utkání a dělá dvojku za Donnarummou. Chytal i za Fulham či Mallorku. "Hodně síly a rychlé uzdravení," popřál mu jeho bývalý klub ze Sevilly.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události