Hokej

Nové dresy pro hokejovou extraligu: Líbí se Vary či Hradec. Sparta? Jako z Wishe

Nové dresy pro hokejovou extraligu: Líbí se Vary či Hradec. Sparta? Jako z Wishe
Takhle představil nové dresy jihočeský Motor | Zdroj: Profimedia.cz

Hokejová extraliga silně klepe na dveře a jednotlivé týmy představily těsně před startem nového soutěžního ročníku zbrusu nové dresy. Kluby zůstaly věrné svým barvám a nepouštěly se do žádných experimentů, ve většině případů se snažily na trikotech promítnout historii a klubové hodnoty. Které dresy se vám líbí nejvíc a které se podle vás nepovedly?

Extraligová sezona začíná už tento čtvrtek a jednotlivé týmy během léta představily nové dresy, ve kterých budou v nadcházejícím soutěžním ročníku nastupovat. Jaké trikoty kluby zvolily a jaké prvky v designu využily? Podívejte se na přehled dresů všech mužstev. 

HC Dynamo Pardubice 

Pardubice mají i letos velké ambice a po vítězství v základní části v uplynulé sezoně chtějí tentokrát dosáhnout na Masarykův pohár. O trofeje budou bojovat ve zbrusu nových dresech, ty jsou tradičně v bílé a červené variantě. Trikotům vévodí reklama na společnost majitele klubu Petra Dědka, jež se objevuje na přední straně dresů čtyřikrát. 

Související obsah

"Někdo hokej zaplatit musí, my bychom do budoucna taky byli rádi, kdyby reklam bylo méně. Zatím to nejde, chce to čas," uvedl pro hokej.cz sám Dědek k tomu, proč je logo jeho firmy na nových trikotech zvěčněno tolikrát. 

Fanoušci na ně mají různé názory. Ty jsou převážně pozitivní, většině ale vadí právě velká loga Dědkovy společnosti.

"Tyhle dresy se ku*evsky povedly," napsal jeden z příznivců Dynama na instagramu. "Skvělé, že se vrátila modrá barva," nechal se slyšet další. "Jakožto Varák musím uznat, že tyto se opravdu povedly, jen to D+D to trošku kazí," přiznal jiný příznivec extraligy. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce)

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události