Další sporty

Velký románek vítěze Super Bowlu. Hvězda NFL prý randí s Taylor Swift

Velký románek vítěze Super Bowlu. Hvězda NFL prý randí s Taylor Swift
Americký fotbalista Travis Kelce | Zdroj: profimedia.cz

Zatímco americká zpěvačka Taylor Swift slaví úspěch na cenách MTV, na veřejnost pronikly informace o jejím randění s americkým fotbalistou Travisem Kelcem. Obě hvězdy se měly údajně potkat před pár týdny.

Nicméně hvězda Kansas City Chiefs měla zájem se setkat se zpěvačkou už dříve, a to na jejím koncertu v New Yorku. Tehdy to ale nedopadlo. 

"Byl jsem zklamaný, že nemluví před vystoupením ani po něm, protože si musí šetřit hlas pro 44 písní, které zpívá," řekl hráč NFL v podcastu New Heights. "Pokud jste na koncertech Taylor Swift, jsou tam náramky přátelství a já jsem jich dostal spoustu, chtěl jsem dát Taylor Swift jeden s mým číslem," svěřil se americký fotbalista. 

Související obsah

Nicméně obě celebrity teď mají spolu přece jenom randit. "Taylor a Travis se tiše scházejí. Viděla ho, když byla před pár týdny v New Yorku," řekl nejmenovaný zdroj pro web The Messenger

Zpěvačka Taylor Swift | Zdroj: profimedia.cz

Travis Kelce už deset let hraje v NFL za Kansas City Chiefs. Je také dvojnásobným vítězem Super Bowlu. S Chiefs vyhrál v letech 2019 a 2022. To Taylor Swift letos dominovala na udílení hudebních cen MTV. Zpěvačka dokázala proměnit hned devět z celkových 11 nominací.

V Americe se opět udílely ceny MTV. Slavnostní večer ovládla Taylor Swift:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události