MMA

Šéf UFC White o smrti svých rodičů: Jsem s tím v pohodě

Šéf UFC White o smrti svých rodičů: Jsem s tím v pohodě
UFC prezident Dana White na tiskové konferenci | Zdroj: profimedia.cz

Šéf největší MMA organizace UFC Dana White v rozhovoru s Piersem Morganem rozebral několik zajímavých témat. Jedním z nich byla i nedávná smrt jeho rodičů. Některé diváky mohl postoj Whitea k této tragédii až překvapit, nevyjádřil totiž podle svých slov skoro žádnou emoci a byl s tím v pohodě.

Dana White, šéf známé UFC, šokoval v rozhovoru s Piersem Morganem celou řadu diváků. Morgan se zeptal, jestli měl nepříznivý vztah s rodiči vliv na tvorbu jeho osobnosti. White nečekaně odpověděl, i když se k tomuto tématu nikdy nevyjadřoval. Uvedl, že to z něj udělalo člověka, kterým dnes je. Také se hlavně stal otcem, kterým chtěl být. Pokračoval, že ho rodiče naučili, jakým otcem nechce být, a poté, že mu oba nedávno umřeli.

​Morgan se ho optal, jak se potom cítí. White odpověděl: "Víš co, jsem s tím v pohodě. Jsem v pohodě se vším. Zaměřuju se hlavně na mé děti a na vztah s nimi. Můj vztah s rodiči jsem nechal za sebou."

"Nepřál jsem mým rodičům nic špatného, když ale zemřeli, necítil jsem žádný smutek," dodal šéf UFC.

Poté ale podotknul, že by bezpochyby nebyl tam, kde dnes je, nebýt jeho těžkého vyrůstání s rodiči. Kdyby mohl, neměnil by na vyrůstání nic.

Související obsah

​Dále probrali následky Whiteova uhození své ženy, jak vybudoval UFC ve světovou značku, Conora McGregora a debatu o nejlepším zápasníkovi.

Podívejte se na návrat Jiřího Procházky do rodné vsi po zisku titulu šampiona polotěžké váhy UFC:

Matyáš Smola, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události