MMA

Humburgera čeká nejtěžší duel v kariéře. Proti budou i davy fanoušků soupeře

Českého MMA zápasníka Dominika Humburgera čeká v sobotu večer na KSW 86 osmý zápas v jeho profesionální kariéře. Doposud nenašel přemožitele a věří si i na miláčka polských fanoušků Michala Michalského, kterého kotel příznivců mohutně povzbuzoval už během vážení.

Dominik Humburger působí v organizaci KSW od loňského roku. Připsal si zde dvě vítězství. O třetí se pokusí proti domácímu Michalu Michalskému, který má v největší evropské organizaci bilanci čtyř výher a tří porážek. "Čekáme tvrdý zápas. Je to domácí kluk, tak bude mít velkou podporu. Koukali jsme na něj, je to tvrdý postojář. Bude to chtít ukončit předčasně, ale udělali jsme na něj taktiku, takže ukončíme my jeho," usmívá se český zápasník. 

Humburger si uvědomuje, že ho nečeká nic jednoduchého. "Stylisticky je to asi nejtěžší soupeř. Neměli jsme tak rvavého, který by chtěl," přiznává 27letý bijec, jenž se v polské organizaci pomalu zabydluje. "Můj styl se Polákům líbí, líbí se jim, jak vystupujeme a jakou máme cestu," popisuje zápasník, který úspěšně prošel vážením. 

Související obsah

​"Já naštěstí s váhou nemám velký problém, ale to saunování není příjemné. Tělo je unavené, bez cukru. Naštěstí jsem po dlouhé době dobře spal. Udělali jsme to na gram přesně. Je to, jak má být," pochvaluje si Humburger, který si jde pro třetí výhru v KSW a osmou na scéně profesionálního MMA.

"Nepřišel jsem sem něco zkoušet. Vím, proč jsem tady. Vím, co chci, a za tím si stoprocentně jdu," říká sebevědomě. 

Takto polští fanoušci podporovali Michala Michalského během vážení:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události