MMA

Garba se představí na KSW v Třinci. Nastoupí proti neporaženému Polákovi

Garba se představí na KSW v Třinci. Nastoupí proti neporaženému Polákovi
Vojtěch Garba | Zdroj: RFA se svolením

Na turnaji KSW 87, který se uskuteční v České republice, konkrétně v Třinci, se představí další český zápasník. Tím bude Vojtěch Garba, který se v polotěžké váze utká s neporaženým Polákem Michalem Dreczkowským.

Garba na konci listopadu loňského roku po RFA 5 ukončil kariéru v MMA. Nakonec se vrátil na RFA 10, kde porazil v 1. kole Zsolta Ballu. Jeho profesionální bilance je aktuálně osm výher a čtyři porážky.

Rodák z Frýdku-Místku, kterému se přezdívá Silesian Knight (Slezský rytíř), na sebe upozornil především v červenci roku 2022, když porazil bývalého šampiona KSW Chorvata Reljiče. A právě v nejprestižnější MMA organizaci Evropy se nyní představí.

Související obsah

​Jeho soupeřem bude polský bijec Michal Dreczkowski, jenž má na svém kontě tři vítězství a žádnou porážku, ale v polské organizaci to bude jeho premiéra. Vše už vedení KSW potvrdilo na svých sociálních sítích. Na turnaji v Třinci, který se ve Werk Areně uskuteční 14. října, se představí ale i další Češi jako Filip Macek, Leo Brichta a hlavním zápasem bude souboj mezi Michalem Martínkem a Darkem Stošičem.

Ve své premiéře na KSW uspěl Viktor Pešta:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události