APLIKACE TN.CZ
Hokej

Pastrňák skóroval, další dva Češi asistovali. Bruins ale opět padli

Hokejisté Bostonu prohráli druhé utkání v řadě. Tentokrát Bruins nestačili na Rangers, se kterými padli 4:7. Nepomohla ani gólová trefa Davida Pastrňáka a přihrávka od Pavla Zachy a Jakuba Lauka.

V pátek Boston nestačil na Detroit a prohrál 2:5, teď zase Bruins padli s Rangers po výsledku 4:7. Ve dvou utkáních tak svěřenci trenéra Montgomeryho inkasovali 12 branek, což není zrovna lichotivé číslo. 

Boston v sobotním duelu brzy prohrával 2:0, pak sice skóre srovnal, do konce třetiny ale ještě jednou inkasoval. Na začátku druhé části se v přesilovce gólově prosadil David Pastrňák. Ten dal už svůj 314. gól v NHL, čímž se stal šestým nejlepším českým střelcem v historii zámořské soutěže. 27letý útočník je zároveň aktuálně třetí v kanadském bodování.

Související obsah

​Jenže za stavu 3:3 dal Rangers další dvě branky, na začátku třetí třetiny to pak bylo už 6:3. Coyle z Bostonu pak sice snížil na 4:6, jenže poslední slovo měli opět Jezdci, když na konečných 7:4 upravil Panarin. 

Detroit v minulém zápase porazil Boston 5:2:

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události