Manchester United porazil díky brzkým gólům Højlunda Luton 2:1. Brighton si zastřílel proti deseti hráčům Sheffieldu United a vyhrál 5:0.
Manchester United vedl už od první minutě po brance Højlunda a ten samý hráč zvýšil v sedmé minutě už na 2:0. Luton stihl snížit už ve 14. minutě, ale do konce zápasu vyrovnat nezvládl. United taky žádný gól nepřidali, a tak vyhráli v Lutonu 2:1.
Sheffield United na svém hřišti přivítal Brighton a už od 13. minuty musel hrát v deseti po vyloučení Holgatea. Hosté toho dokázali využít a už ve 20. minutě otevřel skóre Buonanotte a o čtyři minuty později zvýšil Welbeck.
Sheffield mohl snížit, ale gól Osborna kvůli ofsajdu neplatil. Naopak ve druhé půli Brighton přidal ještě další tři góly a porazil Sheffield United vysoko 5:0.
Manchester United v FA Cupu postoupil přes tým ze 4. ligy: