APLIKACE TN.CZ
Hokej

Dobré zprávy pro Třinec. Kundrátek za seknutí mimo hru trest nedostal

Dobré zprávy pro Třinec. Kundrátek za seknutí mimo hru trest nedostal
Tomáš Kundrátek | Zdroj: Profimedia

Hvězdný hokejový obránce Tomáš Kundrátek bude Třinci k dispozici ve třetím zápase čtvrtfinále play-off proti Spartě. Disciplinární komise řešila jeho seknutí přes lýtko mimo hru, ale omilostnila ho. Naopak klíčový útočník Komety Kristián Pospíšil stopku dostal.

Třinecký mistr světa Tomáš Kundrátek se v emotivním druhém zápase se Spartou provinil nesportovním seknutím do lýtka Michala Řepíka. Za podobný zákrok dostal vloni sparťanský útočník distanc na dva zápasy. 

Tomáš Kundrátek ale nyní vyvázl s napomenutím. Podobný zákrok předvedl ve středečním duelu mezi Kometou Brno a karlovarskou Energií také Brandon Davidson a i v tomto případě přišlo pouhé napomenutí. 

Kdo naopak bude za své chování na ledě pykat, to je brněnský útočník Kristián Pospíšil. Ten v prvním utkání čtvrtfinále trefil loktem u mantinelu Víta Jiskru a dostal stopku na čtvrteční druhý duel série. 

Související obsah

Hokejisté Rangers uctili památku Tomáše Kloučka:

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události