APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Nepovedlo se vůbec nic, ví Schick po porážce. Chybí mu chemie se spoluhráči

Patrik Schick i celý Leverkusen bude chtít určitě rychle zapomenout na hodně nepovedený duel na hřišti Bayernu Mnichov. Tým českého fotbalisty prohrál 0:3 a po duelu byl Schick v rozhovoru pro TV Nova hodně rozmrzelý.

Myslím, že se nepodařilo vůbec nic. Dopředu se to nedá ani moc hodnotit, protože tam nic nebylo. My jsme si pomalu nic nevytvořili. Vzadu jsme dostali tři góly, ale myslím, že se jim dalo zabránit. Bayern byl naprosto dominantní. My jsme byli prakticky bez šance,“ bylo jasné Schickovi bezprostředně po zápase.

Přitom cíl byl od začátku jasný. „Šli jsme do zápasu s tím, že chceme vyhrát. Bohužel na Bayern tuhle sezónu nemáme, jsou naprosto suverénní. Teď to bylo jasně vidět,“ pokračoval zklamaný český útočník.

Na něm se vystřídali dva skvělí obránci – Tah a Kim. „Oba to jsou silní obránci. Jonathana znám, takže jsem naprosto přesně věděl, co přijde. To pro mě nebylo žádné překvapení,“ prozradil 29letý útočník.

Související obsah

​Leverkusen vede od začátku září nový kouč Kasper Hjulmand a tým si stále sedá. „Momentálně jsme ve fázi, kdy se potřebujeme stabilizovat. V mančaftu je strašně moc změn, vlastně v celém klubu. Potřebuje to čas. Ani s klukama na hřišti to ještě není ono. Všichni si na sebe zvykáme. Ještě to mezi námi dře, není tam chemie. To je ta daň za to, že jsme prodali všechny hráče. Musíme to zastabilizovat. Musíme věřit, že to v budoucnu bude lepší,“ dodal Schick.

Ten by právě pro nového trenéra měl být útočníkem číslo jedna. „Nevím, jak moc se ještě zlepším. Táhne mi na 30, takže nevím, kolik potenciálu tam ještě je. Já se snažím dělat to, co jsem dělal i předtím. Bohužel teď jsem byl zraněný, takže do toho zase musím naskočit. Přece jenom jsou ty čtyři týdny znát. Před námi všemi je ještě spousta práce, ne jenom přede mnou. Jestli chceme pomýšlet na nějaký úspěch, tak se musíme zlepšit,“ doplnil na závěr Schick.

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události