Neobvyklá nabídka koluje sociálními sítěmi v Chorvatsku. Někdo totiž prodává auto, ve kterém údajně jezdil Cristiano Ronaldo. Dotyčný za něj chce peníze, nepohrdne prý ani bytem či pozemkem.
Inzerát se konkrétně objevil na facebookové stránce chorvatského města Šibenik. Prodejce na něm nabízí ojeté Audi RS7, které bylo vyrobeno v roce 2018 a Cristiano Ronaldo ho měl rok řídit během angažmá v Realu Madrid.
„Jedná se o sportovní model, který Ronaldo, stejně jako další hráči Realu Madrid, získali v rámci sponzorské smlouvy se společností Audi,“ píše se v nabídce na sociálních sítích.
Muž toto vozidlo prodává za 98 tisíc eur (cca 2,3 milionu korun). V inzerátu ale také stojí, že existuje i možnost výměny za jiné auto. „Možná je i výměna za pozemek v Dalmácii, starý dům v Dalmácii, byt v Záhřebu nebo v Dalmácii, loď, plachetnici nebo motorový člun. Možná i za levnější vozidlo,“ vysvětluje autor nabídky. Otázka je, zdali se mu někdo na tento „lukrativní“ inzerát ozve.
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Cristiano Ronaldo si v Bílém domě udělal selfie. Na snímku jsou jen vlivní lidé: