APLIKACE TN.CZ
Další sporty

INTERNET ŘEŠÍ: Vonnové i přes zranění humor nechybí. Střihla si vtipný taneček

INTERNET ŘEŠÍ: Vonnové i přes zranění humor nechybí. Střihla si vtipný taneček
Lindsey Vonnová | Zdroj: profimedia.cz

Zatím největší příběh píše na zimních olympijských hrách Lindsey Vonnová. Americká lyžařka restartovala kariéru, aby se mohla pod pěti kruhy opět představit. Jenže krátce před začátkem olympiády si přetrhla přední zkřížený vaz. I tak ale chce startovat, a že je psychicky i fyzicky dobře naladěná, ukázala i na videu, na kterém si s kolegyněmi střihla taneček.

Na lyžařky v pátek čekal trénink na olympijský sjezd a Vonnová si v něm nevedla vůbec špatně, když dojela na 11. místě. Jenže, ještě než spustila ze svahu dolů, zkrátila si čekání vtipným tanečkem, do kterého se zapojily i další závodnice z amerického týmu. 

Jednačtyřicetiletá lyžařka navíc ukazuje, že se i s přetrženým předním zkříženým vazem dokáže pohybovat a hlavně závodit. „Nepláču a mám hlavu vztyčenou. Uvidím, co bude v mých silách, a nikdy nemohu říct, že jsem se nesnažila,“ řekla krátce po zranění Lindsey Vonnová.

Brát věci vážně, aniž byste sebe brali příliš vážně, zůstává tím nejlepším způsobem, jak zmírnit tlak z události,“ chválí přístup Američanky jeden z fanoušků na sociálních sítích. Někteří ale berou její počínání jako zbytečný hazard. „Všechny sportovní úspěchy jsou vítány, ale tohle se zdá být zbytečná lehkomyslnost. Je to velmi vážné zranění a je pro něj zbytečné soutěžit,“ píše další na síti X

Související obsah

Vonnová jako první sjela nejtěžší sjezdovku v noci:

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události