Sport

Finále Davis Cupu 2006 na Galaxii sport

Finále Davis Cupu 2006 na Galaxii sport

Tenisovou sezonu na Galaxii sport ukončí finále Davisova poháru, ve kterém na sebe narazily týmy Argentiny a Ruska. Ruští tenisté přivítali své soupeře na Olympijském stadionu v Moskvě a vy můžete být v přímém přenosu s Galaxií sport u toho. Finálové boje o vítěze Davisova poháru 2006 probíhají od pátku 1. prosince do neděle 3. prosince.

Argentinští tenisté v semifinálových bojích doslova smetli australský tým a zajistili si tak historicky druhou účast ve finále Davisova poháru. Jejich fináloví soupeři z Ruska zdolali v semifinále silný tým Ameriky a budou usilovat o svůj druhý triumf v této prestižní týmové soutěži. Oba finalisté se v minulosti utkaly třikrát a zatím bilanci vzájemných střetnutí vede ruský tým v poměru 2:1. Finále Davis Cupu 2006, které se uskuteční od 1. - 3. prosince v Moskvě, se hraje na rychlém povrchu, který by spíše mohl vyhovovat domácímu týmu. Potvrdí ruský tým na domácí půdě roli mírného favorita? Nebo naopak Argentinci zopakují svůj výkon ze semifinálové kola? Sledujte závěrečný přímý přenos z finále Davisova poháru 2006 v neděli 3. prosince od 11:00 hodin na Galaxii sport!

 

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodli až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsali první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.