Fotbal

Sledujte Premier League o víkendu na Galaxii sport

Arsenal - Tottenham v sobotu 2. prosince od 13:40 Portsmouth - Aston Villa v sobotu 2. prosince od 15:55 Middlesbrough - Manch. United v sobotu 2. prosince od 18:10 Everton - West ham United v neděli 3. prosince od 16:55

Arsenal - Tottenham

V 16. kole Premier League se odehraje ostře sledovaná bitva o nadvládu nad severní částí Londýna. Pro Arsenal to bude druhé městské derby během čtyř dnů a po prohře na hřišti Fulhamu si budou chtít Kanonýři usmířit rozhněvané fanoušky. Tým Arsena Wengera už ztrácí na vedoucí Manchester United šestnáct bodů a i když má ještě zápas k dobru, sen o zisku titulu už se prakticky rozplynul. Ani Tottenham zatím neplní předsezónní plán a místo útoku na pohárové příčky strádá ve středu tabulky. Přesto se ani tentokrát fanoušci u sledování prestižního derby rozhodně nudit nebudou. Sledujte přímý přenos utkání Arsenal - Tottenham, v sobotu 2. prosince od 13:40 na Galaxii-sport.

Portsmouth - Aston Villa

Portsmouth sice v posledních týdnech bojoval s mírnou výsledkovou krizí, přesto i nadále překvapivě okupuje pohárové pozice. Pompey sní o postupu do fotbalové Evropy, ale čeká je ještě dost náročná sezóna. Překvapením jsou rozhodně i výkony Aston Villy. Po příchodu manažera Martina O´Neilla se ve Villa Parku stal malý fotbalový zázrak a klub z Birminghamu rovněž drží krok s těmi nejlepšími v Anglii. Na vzestupu Villans se však zatím nijak nepodílí Milan Baroš, který i nadále neúspěšně bojuje o přízeň nového manažera. Sledujte přímý přenos utkání Portsmouth-Aston Villa, v sobotu 2. prosince od 15:55 na Galaxii-sport.

Middlesbrough - Manchester United

Middlesbrough opět prožívá sezónu ve znamení nesplněných přání. Ambiciózní klub znovu tápe ve spodní polovině ligové tabulky a pravidelně střídá dobré výsledky se zbytečnými ztrátami. Zato Manchester United je na podzim k nezastavení. Rudí ďáblové mají na prvním příčce tabulky tříbodový náskok, ale Chelsea trpělivě čeká na jakékoliv klopýtnutí svého rivala. A právě Middlesbrough je týmem, který umí překvapit favority. Přesvědčila se o tom v letošní sezóně už i Chelsea, která s týmem z Riverside prohrála. Sledujte přímý přenos utkání 16. kola Premier League, v sobotu 2. prosince od 18:10 na Galaxii-sport.

Everton - West ham United

Everton byl před začátkem sezóny pasován do role jednoho z největších ligových ousiderů, jenže místo pádu přišel vzestup a Toffees se trvale usadili v horní polovině tabulky. Svěřenci Davida Moyese si dokonce vedou lépe, než jejich městský rival Liverpool. West Ham naopak po slibném startu už jen klesá a i nadále řeší takřka existenční starosti. Nový majitel klubu však čeká okamžité zlepšení. Sledujte přímý přenos utkání Everton- West Ham, v neděli 3. prosince od 16:55 na Galaxii sport.

 

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události