Sport

NBA play-off 2007 na Galaxii sport

Základní část dalšího z klíčových sportů Galaxie sport basketbalové NBA je u konce a play-off může začít. Až do posledního hracího dne základní části nebylo jasné, který z týmů Západní konference obsadí poslední postupovou příčku. Tímto vyvoleným se po dlouhých 13 letech čekání překvapivě stal tým Golden State Warriors.

 

 

Na základě konečného pořadí se v prvním kole play-off nejprestižnější basketbalové ligy světa utkají ve Východní konferenci Detroit - Orlando, Cleveland - Washington, Toronto - New Jersey, Miami - Chicago a v Západní konferenci pak Dallas - Golden State, Phoenix - Los Angeles Lakers, San Antonio - Denver a Utah - Houston.

Na Galaxii sport začínáme duelem Phoenix vs. L.A. Lakers, který můžete v přímém přenosu sledovat již tuto neděli 22. dubna od 21:00 hodin.

Hlavním komentátorem bude i nadále největší český odborník na tuto soutěž a komentátor Galaxie sport Petr Janouch.

 

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa opanoval další závod SP, Dostál dojel čtvrtý

Český kanoista Martin Fuksa ovládl závod světového poháru na 500 metrů v polské Poznani a bral první místo podruhé v řadě. Triumfoval i minulý týden v Račicích. Navíc vyhrál i na kilometrové trati. Kajakář Dostál naopak bral pomyslnou "bramborovou" medaili, v závodě na 1 000 metrů dojel čtvrtý.