Sport

MLB All Star Game 2007 na Galaxii sport

MLB All Star Game 2007 na Galaxii sport

San Francisco převzalo od Pittsburghu pořadatelskou štafetu Utkání hvězd baseballové MLB. Zápas, který zlomí sezónu do druhé poloviny, tentokrát uvidí domácí stánek Giants, a v základní sestavě „domácí" Národní ligy symbolicky nebude chybět Barry Bonds, o jehož blížícím se rekordu v absolutním počtu homerunů mluví zámořská veřejnost stále častěji.

 

Zástupci Národní ligy ale vyhráli z posledních deseti zápasů All Star jediný. Letos je však z lavičky povede velezkušený trenér posledních vítězů Světové série ze St. Louis, Tony La Russa. Na kopec může poslat Jaka Peavyho nebo Brada Pennyho, dva z nejlepších nadhazovačů současnosti. V základní sestavě Národního výběru budou také tři zástupci New Yorku Mets - Jose Reyes, Carlos Beltran a David Wright, zřejmě jen v dugoutu začne opora Cardinals, Albert Pujols.

Nejzkušenějšími hráči letošní All Star Game jsou Barry Bonds a Pudge Rodriguez, pro oba je to letos už čtrnácté Utkání hvězd kariéry. Rodriguez by měl být jednou z opor výběru Americké ligy, společně s Derekem Jeterem, Davidem Ortizem a svým jmenovcem Alexem Rodriguezem, jediným baseballistou, který v letošní MLB zaznamenal už 30 homerunů. Startujícím nadhazovačem by mohl být buď Josh Beckett nebo Dan Haren.

Loňská All Star Game v Pittsburgu přinesla těsné vítězství Americké ligy 3:2, o němž rozhodla až poslední devátá směna. Nehraje se zdaleka jen pro krásu, vítěz duelu zajistí právo výhody domácího prostředí týmu ze své ligy pro říjnovou Světovou sérii. I proto můžeme také letos očekávat opatrnější baseball, jemuž budou vévodit nadhazovači. Přímý přenos na Galaxii sport začne ve středu ve 2:30 ráno našeho času.

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události