Sport

Šebrleho vítaly děti, Špotáková vyrazí na svíčkovou

Šebrleho vítaly děti, Špotáková vyrazí na svíčkovou

Krátce před sedmou hodinou večerní se otevřely dveře letištní haly v Ruzyni a do nich vstoupili atletičtí mistři světa. S výpravou se z Ósaky vrátili i Roman Šebrle a Barbora Špotáková.


Prvními gratulanty byli Šebrleho potomci. Obě děti se tátovi vrhly kolem krku a dlouho se nechtěly pustit. "Ještě jsem z toho závodu celej zmlácenej," prohodil Šebrle a poté fototreportérům zapózoval i se zlatou medailí. "Když to tak vezmu, asi to byl jeden z nejtěžších závodů, co jsem kdy absolvoval," přiznal zlatý desetibojař, který v Ósace zkompletoval sbírku velkých medailí.

Naopak první zlato z tak velké akce si dovezla oštpařka Barbora Špotáková. "Jsem pořádně unavená, cesta trava snad dvacet hodin a v letadle korejských aerolinek nebylo ani pořádné evropské jídlo, jen chaluhy přelité horkou vodou a pálivá omáčka. Možná si ještě večer skočím k Pinkasům na vepřové koleno nebo na svíčkovou," hlásila Špotáková. I ona zářila štěstím. "Bylo to úžesné, jen mě mrzí, že jsme na stupních nebyly spolu s Nikolou," dodala.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události