Sport

Finále WNBA opět v přímém přenosu na Galaxii sport

Stejně jako v loňském roce nabídne Galaxie sport divákům i letos přímé přenosy finálové série nejprestižnější basketbalové ligy žen, americké WNBA. Už od středy 5. září, kdy se hraje první zápas série hrané na tři vítězná utkání, budou fanoušci basketbalu moci sledovat, kdo získá letošní titul.

Obhájkyně titulu Detroit Shock v čele se skvěle hrající hvězdou Deannou Nolan vyzve na souboj nejofenzivnější tým ligy Phoenix Mercury, který postoupil po dlouhých letech do play-off a hned se mu podařilo suverénně projít až do finále. Hráčky Phooenixu, kterému vévodí především dvojice Cappie Pondexter - Diana Taurasi, neprohrály v play-off ještě ani jeden zápas. Čeká je však velmi těžká úloha, neboť budou muset alespoň jednou vyhrát na horké půdě Detroitu, kde jsou domácí Shock zatím neporazitelné.

Deanna Nolan, která letos v zimě oblékala dres Gambrinusu Brno, nastřílela v posledních dvou domácích zápasech proti Indianě celkem 54 bodů a její individuální souboj s Dianou Taurasi by měl patřit k ozdobám finále.

Sledujte vyvrcholení letošní sezony ženské WNBA na Galaxii sport!

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události