Sport

Boston v překrásném utkání oslavil postup

Letošní vyvrcholení baseballové MLB, Světová série 2007, nabídne souboj Colorada Rockies s Bostonem Red Sox. O tom, že druhým účastníkem finále prestižní zámořské soutěže se stane tým z chladného severu, rozhodlo až sedmé finále Americké ligy, v němž Boston porazil Cleveland jasně 11:2 a celkově triumfoval 4:3 na zápasy.

Rozhodující duel však nabídl mnohem vyrovnanější podívanou, než by mohlo napovídat skóre. „Boston od samého začátku působil soustředěnějším dojmem, to nakonec prokázal i v prostřední části zápasu, když se Indians snažili snížit nepříznivý stav a dostali se na rozdíl jediného bodu," řekl spolukomentátor přenosu Jan Bagin. „Všechny naděje však utnul Dustin Pedroia svým dvoubodovým homerunem v sedmé směně. Pak už nebylo o vítězi utkání pochyb."

V osmém dějství totiž domácí Red Sox přidali dalších šest bodů a díky dohazujícímu Papelbonovi zvládli koncovku. Předtím se na kopci dařilo jak starteru Matzuzakovi, tak jeho japonskému krajanu Okajimovi, na kopci Clevelandu naopak nepřesvědčil od začátku házící Westbrook. Světová série mezi Red Sox, kteří si ve finále zahrají po třech letech, a Rockies začíná ve středu na Fenway Parku, na Galaxii sport vám nabídneme ze všech duelů relive přenosy vždy druhý den.

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události