Hokej

Rangers zdolali Islanders 3:0 a jsou v play-off

Scénář byl jasný - pokud Rangers na Long Islandu vyhrají, jsou v play-off a nemusí se spoléhat na kombinace výsledků jiných celků. Takže měli osud ve vlastních rukou a to rozhodně není špatný počin.

Však se také hráči z Manhattanu hned od úvodní buly zdáli být aktivnějším týmem a domácí gólman Wade Dubielewicz měl docela i šanci ukázat, co všechno umí. První šanci měli Rangers v polovině 8. minuty, kdy hráli přesilovku 4 na 3, ovšem skóre se zatím neměnilo. V polovině 14. minuty pykal Bill Guerin a hostům stačilo 20 vteřin přesilovky na to, aby se z hole Jaromíra Jágra ujali vedení 1:0. V 16. minutě fauloval Freddy Meyer a Jezdci ukazovali, že jim dnes přesilovky sedí - uteklo pouhých 8 vteřin a Jaromír Jágr svým dnešním druhým gólem zvyšoval na 2:0. V 18. minutě odjel na hanbu Miroslav Šatan a Rangers měli další početní výhodu, ovšem v první dvacetiminutovce už se skóre neměnilo.

Ve 2. třetině se tempo mírně snížilo, hráči si začali dávat větší pozor na nedovolené zákroky a výsledkem byli 2 domácí a 1 hostující hráč na trestné lavici, skóre se pak nezměnilo a po 40-ti minutách stále vedli rangers po dvou trefách Jaromíra Jágra z úvodní části hry.

Na úvod 3. třetiny došlo k výpadku signálu na trase ze zámoří a diváci Galaxie sport tak byli připraveni o trefu Martina Straky ze 48. minuty, která znamenala vedení hostujícího celku už 3:0. To byl také konečné skóre zápasu a hostující Rangers tak získali jistotu účasti ve vyřazovacích bojích.

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události