Sport

Famózní bitvu o semifinále vyhrál Roddick

Nejlepší tenista posledních let Roger Federer nestačil v posledním čtvrtfinále na domácího hráče a miláčka publika Andyho Roddicka a poté, co v Indian Wells vypadl s dalším Američanem Mardym Fishem, prohrál v Miami s Roddickem 6:7(4), 6:4 a 3:6.

Od prvního do posledního míčku předváděli oba tenisté úchvatnou tenisovou podívanou ozdobenou vysokým nasazením a přesnými údery. Roger Federer do tohoto utkání odehrál s Andym Roddickem 16 zápasů s pozitivní bilancí 15:1!!!

Navíc v těchto 16ti zápasech spolu oba tenisté sehráli 13 tie-breaků, z nichž hned 12 vyhrál právě Federer. Ani tyto statistické ukazatele ale Rogeru Federerovi v Miami nestačily a odešel poražen ve třech setech.

Andyho Roddicka v semifinále čeká ruský hráč Nikolaj Davyděnko, který ve čtvrtfinále předvedl jeden z nejlepších výkonů v letošní sezóně.

ReLive přenos 2. semifinále mezi Andym Roddickem a Nikolajem Davyděnkem vysílá Galaxie sport v sobotu ráno po skončení přímého přenosu NHL, tj. cca od 3:20 našeho času.

V 1. semifinále nastoupí český tenista Tomáš Berdych proti světové dvojce, Španělu Rafaelu Nadalovi. Toto utkání vám nabídneme v přímém přenose, a to v pátek večer od 19:05 našeho času!!!

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události