Sport

Turnaj Sony Ericsson Open vyhrál Davyděnko

Nikolaj Davyděnko se stal prvním ruským vítězem druhého turnaje série ATP Masters v Miami - Sony Ericsson Open, když si ve finále ve dvou setech poradil s favorizovaným Španělem a světovou dvojkou, Rafaelem Nadalem.

Ruský tenista se v každém zápase zlepšoval a ve finále předváděl famózní výkon. Rafael Nadal ani se svým útočným stylem na Nikolaje Davyděnka nedokázal vyzrát a přestože je to jeden z nejrychlejších tenistů, chvílemi jen pohledem sledoval tvrdé backhandové i forehandové údery svého soupeře.

Nikolaj Davyděnko porazil Rafaela Nadala 6:4 a 6:2 a dočkal se svého druhého triumfu na turnaji prestižní série Masters.

Dalším podnikem letošního ročníku série APT Masters bude turnaj na antuce v Monte Carlu, který na obrazovkách Galaxie sport startuje už za 14 dnů - v pondělí 21. dubna v 10:00 hodin našeho času.

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ledecká opět královnou. Česká obojživelnice na trůnu střídá Samkovou

Ester Ledecká je opět Královnou bílé stopy. 27letá trojnásobná olympijská vítězka dokázala získat už pátý triumf v kariéře, Ledecká zároveň vystřídala na prvním místě Evu Samkovou, která se stala vítězkou v minulém roce.