Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hromadná nehoda sedmi aut u Mladé Boleslavi - 10
aktualizováno 15.02.
Zavřená dálnice

Auto v protisměru způsobilo na D10 dvě nehody, až pak zastavilo!

Druhé auto jedoucí po dálnici v protisměru za necelých 24 hodin musejí řešit policisté. Řidiče jedoucí po D10 z Prahy na Liberec vyděsilo v pátek ráno auto jedoucí špatným směrem. Navíc způsobilo dvě nehody.

Rozestavěná D11
aktualizováno 12.02.
tlak firem

Stát si za dostavbu D11 připlatí, cena stoupne o téměř 150 milionů

Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) v pondělí podepsalo se společnostmi Eurovia, Metrostav a Swietelsky dodatek ke smlouvě na dostavbu hradecké dálnice D11. Cena se zvýší o zhruba 148 milionů korun, termín dostavby se zkrátí o měsíc. Na dnešním briefingu to oznámil ministr dopravy Dan Ťok (za ANO), šéf ŘSD Jan Kroupa a zástupce firmy Eurovia Pavel Jiroušek.

Hromadná nehoda v Číně
10.02.
VIDEO nebezpečné náledí

Hromadná nehoda na čínské dálnici! Srazilo se více než sto aut

Ledovka netrápí jen české silnice, ale i ty čínské. V sobotu večer se řídičům na dálnici v provincii Kuej-čou náledí pořádně vymklo z rukou - došlo tam k obří hromadné nehodě, při které se srazilo více než sto aut.

Prásk.tv píše:

Řidič nabral muže na kapotu
čtěte o tématu dálnice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Práce na D1 u Humpolce finišují
aktualizováno 10.02.
zprovoznění dálnice

Práce na D1 u Humpolce finišují! S dvouměsíčním zpožděním

Práce na problémovém úseku D1 u Humpolce, kde byla v prosinci na dva dny zablokovaná doprava, už finišují. Celý úsek, který měl být hotový už před více než dvěma měsíci, by měl být bez omezení už konečně zprovozněn během pondělí.

Nehoda kamionu na D5 - 3
aktualizováno 08.02.
dvě něhody

D5 se kvůli nehodám zastavila, kamion skončil na boku v řece!

Kvůli hned dvěma nehodám byla uzavřena dálnice D5, kde nejdříve narazil kamion do přenosného zařízení a skončil mimo komunikaci. Jen o necelé tři kilometry před nehodou se pak srazila čtyři auta.

Rozestavěná D11
aktualizováno 30.01.
Tlak se vyplatil

Ministr Ťok se dohodl se stavaři. Dálnice D11 se postaví v termínu

Ministerstvo dopravy nakonec ustoupilo nespokojeným firmám, které podmínečně odstoupily od smlouvy na stavbu úseku dálnice D11. Ještě v úterý to však vypadalo, že k žádné dohodě nedojde. Ve středu dokonce poslalo Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) firmám výpověď ze smlouvy.

Stavební práce na D1
aktualizováno 30.01.
Hrozí žalobou

Vyhození stavbaři z D1 chtějí po státu stamiliony. Ten platit odmítá

Stamiliony navíc požaduje od státu mezinárodní sdružení stavebních firem za opravy dálnice D1 u Humpolce. Ministerstvo v prosinci se společnostmi ukončilo spolupráci za nedodržování termínů při rekonstrukci. Informaci přinesl ve středu portál iDnes.cz.

Základní kámen stavby D11 Hradec - Smiřice
aktualizováno 29.01.
Další problémy

V říjnu začala stavba D11 z Hradce, teď firmy vypověděly smlouvu!

Sdružení stavebních firem v čele se společností Eurovia CS podmínečně odstoupilo od smlouvy s Ředitelstvím silnic a dálnic ČR (ŘSD) na výstavbu dálnice D11 z Hradce Králové do Smiřic.

Nehoda uzavřela dálnici D6
aktualizováno 29.01.
Sníh a náledí

Nehody uzavřely dálnice v Česku. Stály D6 u Sokolova i D10 u Prahy

Hned několik nehod uzavřelo v úterý ráno dálnice v Česku. Kvůli srážce pěti aut policisté odkláněli dopravu na dálnici D6 u Sokolova. Uzavřená byla také dálnice D10 u Prahy, kde se srazila dodávka s nákladním autem.

Na dálnici uvízla auta plná peněz, hlídali je policisté se samopaly!
aktualizováno 25.01.
Manévry po nehodě

Na dálnici uvízla auta plná peněz, hlídali je policisté se samopaly!

Neobvyklé manévry byly k vidění na dálnici D10. Všechno začala nehoda nákladního auta, které narazilo do značení silničářů a pak do svodidel. Za bouračkou se pak utvořila kolona, ve které uvízlo i pancéřované auto převážející pro Českou národní banku ceniny za desítky miliónů korun i s ozbrojeným doprovodem. Dálnice se pak uzavřela a situaci museli vyřešit policisté se samopaly.