Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Andrej Babiš jedná v Bruselu
aktualizováno 21.03.
odchod británie

Babiš v Bruselu jedná o brexitu. Prozradil, kdy má proběhnout

V Bruselu začala dvoudenní Evropská rada, jejímž hlavním tématem je brexit - respektive jeho odklad. Aby platil, musí ho jednomyslně odsouhlasit lídři všech členských zemí, včetně českého premiéra Andreje Babiše.

Andrej Babiš
aktualizováno 21.03.
Střet zájmů

Babišova kauza: Krajský úřad ji vrátil do Černošic, důvod nesdělil

Středočeský krajský úřad zrušil rozhodnutí černošické radnice v kauze podezření ze střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO) nebo část tohoto rozhodnutí a věc vrátil k novému projednání. Vyplývá to z dnešního vyjádření tiskového oddělení hejtmanství.

Dita Charanzová
14.03.
volby do Europarlamentu

ANO mají do Evropy vystřelit ženy! Obsadily první místa kandidátky

V čele kandidátky hnutí ANO pro volby do Evropského parlamentu budou vedle europoslankyně Dity Charanzové její kolegyně z Evropského parlamentu Martina Dlabajová a ekonom Martin Hlaváček. Čtyřkou bude poslankyně ANO Radka Maxová a pětkou někdejší pirátský lídr z Mariánských Lázní Ondřej Knotek. Novinářům to ve čtvrtek oznámila Charanzová poté, co složení kandidátky odsouhlasili členové vedení hnutí.

Prásk.tv píše:

Před 10 lety
čtěte o tématu Andrej Babiš na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Jaroslav Faltýnek
13.03.
ovlivňování

Faltýnek vystoupí před poslanci, musí vysvětlit tendr na mýto

Kauzu Jaroslava Faltýnka (ANO) a možného ovlivňování tendru na mýto bude ve čtvrtek projednávat Sněmovna. Faltýnek prý chtěl pomoci Danu Ťokovi (ANO) v době, kdy jako ministr dopravy čelil kritice tehdejšího premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD). Státu prý navíc svým vyjednáváním ušetřil miliardy korun. Ministr Ťok mu však, podle svých slov, mandát ke schůzkám nedal. Opozice tvrdí, že se Faltýnek mohl dopustit korupce.

Mobilní telefon s počítačem
12.03.
podpultové ceny

Boj za mobilní data pokračuje! Operátoři je prý nabízí levně

Začal boj o mobilní data. Premiér Babiš svolal ředitele čtyř operátorů - tří současných a jednoho, který by mohl na tuzemském trhu vytvořit konkurenční prostředí. Operátoři tvrdí, že neprodávají tak drahá data, jak vyplývá z průzkumů, protože je lidem nabízejí za podpultové ceny. Důkaz mají vládě předložit do týdne.

Jaroslav Faltýnek
11.03.
Mýtný systém

Má co vysvětlovat! Jaroslav Faltýnek předstoupí před poslance

Druhý muž hnutí ANO Jaroslav Faltýnek předstoupí před poslance, aby jim vysvětlil, proč zasahoval do miliardového tendru na mýtný systém. Faltýnka za jeho postup kritizuje jeho nadřízený Andrej Babiš i ministr dopravy Dan Ťok.

2255258
11.03.

Střepiny 10. 3. 2019

Muž usmrcený lvem a nelegální chovy divokých šelem v Česku. Co je chov a co už týrání a kdo vám zaručí, že takové zvíře nevlastní váš soused?

Babišovi v Bílém domě - 3
08.03.
Reakce politiků

Čeští politici chválí Babiše v Bílém domě. Monika popsala dárek

Setkání premiéra s Donaldem Trumpem hodnotí většina českých politiků pozitivně. Například podle ministra vnitra Jana Hamáčka probrali všechna očekávaná témata a setkání prý nasvědčuje tomu, že je o Česko ze strany Spojených států zájem. Podle jiných se ale na všechny problémy Česka nedostalo.

Melania Trumpová s Monikou Babišovou
aktualizováno 08.03.
Hodnocení outfitů

U stylistů na plné čáře vyhrála Monika. Melania udělala chybičku

Setkání ve Washingtonu bylo mimořádné i tím, že českého předsedu vlády do Oválné pracovny doprovodila manželka. V Bílém domě se tak setkaly dvě ženy původem z Evropy, o kterých dokonce i světová média mluví jako o sestrách, co se týče oblečení. I když jim šaty vybírali poradci a dámám to velmi slušelo, malá chybička se přesto vloudila.

Andrej Babiš, Donald Trump
aktualizováno 08.03.
Babiš v Americe

Setkání Babiš-Trump: Jeden jako druhý, hodnotí média v zahraničí

Cesta českého premiéra Andreje Babiše do Spojených států neunikla pozornosti zahraničních médií. Ta si hlavně všímají jeho setkání s prezidentem Donaldem Trumpem. Oba státníci přitom neunikli srovnání.