Zpravodajství

Psí řezníky z Vietnamu vyšetřuje policie. VIDEOREPORTÁŽ

Chebská prostitutka sháněla psy z útulku pro Vietnamce. Za utržené peníze si kupovala drogy.

Vše začalo jako idylka. Jedna žena si šla do útulku pro labradora Rufa. Majitelce útulku se ale zdála podezřelá. Ženu doprovázel jeden Vietnamec.


Je v Česku zakázané jíst psy? A jak vlastně chutná psí maso? Co nabízí psí kuchařka? My to víme. Čtěte zde!

Majitelka chebského útulku neváhala a začala pátrat po podrobnostech. Čekaly ji šokující nálezy.Pro labradora Rufa si totiž přijela prostitutka, která si prodejem psů přivydělávala na drogy. Moniku Kolárovou objevily ženy v herně u vietnamské tržnice. Přiznala se, že labradora Rufa prodala za 400 korun Vietnamci. Asiat je znám jako obchodník se psím masem. 


Poslechněte si, co říká o vydávání psů Vietnamcům Evelína Jahelková z útulku pro opuštěná a toulavá zvířata v Děčíně.


Další stopy zavedly ženy na polorozbořený statek v Srbově, o kterém se mluví jako o „vietnamských jatkách“, kde jsou psi porcováni pro talíře. Po příjezdu na místo se před nimi rozprostřel obrázek jako z hororu.


Hororová jatka


Na dvoře zakrvácený špalek, odhozená sekera a povalující se ostatky psích těl, kosti atd. Kolem statku se rozkládal neuvěřitelný zápach po zkaženém psím mase. Místní se přiznali, že se jim poslední dobou ztrácela domácí zvířata.


Ženy nalezly uvnitř objektu mrazáky plné masa. Z jímky vedle statku vytáhly igelitový pytel, ve kterém ležely zvířecí zbytky – hlava psa a krávy.


O svých zkušenostech, jak často dopadají psi v rukách Vietnamců, promluvila i Zdeňka Horáčková z Ligy na ochranu zvířat.Vietnamci ze statku utekli


Statek ve chvíli, kdy v něm byly i ženy, navštívili i jeho asijští obyvatelé. V okamžiku, kdy zpozorovali, že na statku někdo je, nasedli do bílé dodávky a rychle odcestovali. Zanechali po sobě jen obojek labradora.


Na místě činu je v tuto chvíli inspektor veterinární správy. Případu se věnuje také Policie ČR, která dosud čekala na povolení k domovní prohlídce.

jah s přispěním Pavlíny Polatové, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz