Bizzare Creations dělají to, co jim jde nejlépe. Adrenalinové závody.
Závody Project Gotham Racing patřily mezi jedny z hlavních důvodů, proč si koupit původní Xbox nebo Xbox 360. Hry nabízely ta nejrychlejší auta, v posledním díle dokonce i motorky, a to vše v prvotřídním zpracování a výtečné arkádové hratelnosti.
Vývojáři z Bizarre Creations se však oprostili od Microsoftu a dlouho nebylo jasné, na čem dalším pracují. První pořádné informace přinesl až francouzský herní magazín Joypad, podle kterého jsou stále věrní arkádovým závodům.
V nové hře, která se bude jmenovat Blur, se tak máme dočkat všeho, co jsme na PGR milovali a něčeho navíc. Opět dojde na koňskou silou natřískané káry, exotické lokace nebo propracovaný model poškození. A k tomu přidají zbraně.
Trochu to začíná připomínat závodní reality show Split/Second od vývojářů z Black Rock Studios, ale na podobné soudy máme ještě dost času. Alespoň do té doby, než se objeví první screenshoty nebo video. Možná se dočkáme již v červnu na E3.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz