Zpravodajství

700 Michaelů Jacksonů. NEUVĚŘITELNÝ TANEC v Praze

Stovky fanoušků uctily zesnulého krále popu Michaela Jacksona hromadným tancem.

Nedávno zesnulý Michael Jackson by se v sobotu 29. srpna dožil 51 let. Na jeho počest v centru Prahy zatančilo přibližně 700 fanoušků. Pokořili tak i český rekord v hromadném tanci. Choreografii vymysleli jeho příznivci až ve Švédsku, kde už se podobná akce konala.


"Projekt se jmenuje Tribute Dance Beat It a vznikl ve Stockholmu. Rozhodli jsme se proto v den Jacksonových narozenin uspořádat podobnou akci tady v Praze,“ řekl spoluorganizátor akce Jakub Cyrani.

 

První tanec na známý hit Beat It začal v 11 hodin před hotelem Intercontinental. Tanečníci pak pokračovali pochodem na Náměstí Republiky. Při něm pořád dokola zpívali Jacksonovy písně. Zatancovali i v ulici Na Příkopech a průvod zakončili na Hradčanském Náměstí.


"Michael Jackson byl my, teď jsme my Michael Jacskon,“ dodal Cyrani. Zároveň pozval všechny lidi na večerní pokračováni akce v O2 Žlutých lázních, kde se tanečníci pokusí i o světový rekord.


"V sobotu v 19:45 se pokusíme utvořit rekord v počtu jednotně tančících lidí, tak nás přijďte podpořit a zatancovat si,“ vyzval Cyrani.

Martin Hlavács, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz